• Wpisów: 12
  • Średnio co: 150 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 22:07
  • Licznik odwiedzin: 2 114 / 1953 dni
 
crecca
 
Huh.. ironicznie się złożyło.. Jeszcze rok temu pisałam o wadze 46,5 kg. Cóż, teraz jest ZNACZNIE gorzej. Mierzę dokładnie tyle samo, a ważę (?) Wstyd się przyznać ..52kg.. buu a najlepsze że nie widać po mnie żadnej różnicy jak na pierwszy rzut oka .. przynajmniej z punktu widzenia osoby 'trzeciej' bo ja widzę.
-Chciałabym powiedzieć ci dwa magiczne słowa.jpg

Ale wiem dlaczego przytyłam. Po prostu zrobiły mi się w cięcia w talii i inne rzeczy które nie ominął dziewczyny. Niestety, w takim układzie powinnam ważyć najwięcej 49kg... To wszytko wina obżerania  się czekoladą, słodkimi bułkami, chipsami i innymi zabójczymi siuwaksami. Jak widać wszystko ma swoją cenę.
Wytrzymałam bez słodyczy dwa tygodnie, przy czym przez jeden z nich przebrnęłam na diecie jabłkowej (= śniadanie i drugie śniadanie - jabłko) Dzięki temu schudłam prawie kg ALE oczywiście musiały nadejść moje urodziny i nażarłam się znowu jak głupia, przez co powróciła do nałogu.. Muszę się wreszcie wziąć w garść! Same jabłka nie dadzą mi dobrego efekty tak szybko, chyba muszę pomyśleć nad pewnymi.. hmm.. wspomagaczami(?)Póki co d-e-p-r-e-c-h-a.

campaign-against-anorexia-mouth-small-84069.jpg


ec54758f002181025069e061.jpg

Nie możesz dodać komentarza.